Pimpit.pl – Poznaj Pimpit! Miejsce, gdzie doceniamy polskie rękodzieło i rzemiosło. Sklep internetowy oraz platforma, dzięki której odnowisz meble oraz inne przedmioty.

Kiedy chcesz coś odnowić, przerobić, odpicować - tak to działa:

Masz stary, pozornie nieprzydatny przedmiot.

Robisz jego zdjęcie, następnie umieszczasz je na PimpIt.pl

Wysyłasz do Przetwórcy, z którym ustaliłeś przeróbkę przedmiotu.

Otrzymujesz odpicowany przedmiot!Polskie rękodzieło - daj swoim przedmiotom drugie życie

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odnowić przedmioty mające dla Ciebie wartość sentymentalną? Znalazłeś właśnie krzesło od znanego projektanta, lecz jego stan pozostawia wiele do życzenia? Masz w głowie niepowtarzalny projekt, który będzie przyciągał wzrok każdego gościa, który odwiedzi Twoje mieszkanie, ale niestety nie posiadasz odpowiednich zdolności, aby przełożyć swoją wizję na gotową realizację? A może wręcz przeciwnie, zajmujesz się rękodziełem i wypatrujesz nowych, ciekawych zleceń, dzięki którym będziesz mógł szkolić swój warsztat i wspomóc ruch zero waste? Trafiłeś w miejsce stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Pimpit to innowacyjna platforma, która w prosty sposób łączy projektantów i rzemieślników z osobami pilnie poszukującymi ich usług. Skracamy drogę i dążymy do tego, by upcykling mebli i innych przedmiotów był jeszcze prostszy i dostępny dla większej grupy osób.

Unikatowa platforma dla rzemieślników

W Pimpit mocno wierzymy w siłę polskiego rzemiosła i chcemy na nowo odkryć jego uroki! To miejsce dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług tego typu i odnawianie przedmiotów, czy renowacja mebli jest dla nich nowością. Pragniemy również pomóc wszystkim niezwykle uzdolnionym projektantom w znalezieniu wyjątkowych i inspirujących zadań. Pewnie zastanawiasz się jak dokładnie działa proces łączenia w pary klientów i projektantów? Już spieszymy z wyjaśnieniem! Pierwszym krokiem jest rejestracja w naszym serwisie oraz wystawienie swojej oferty. Może ona dotyczyć zarówno upcyclingu mebli, renowacji przedmiotów czy też wykonania jakiegoś projektu zupełnie od zera. Kluczowe jest, aby zawrzeć jak najwięcej szczegółów, które zobrazują projektantom czego oczekujesz. Gotowa oferta Twojego zlecenia będzie czekać na odpowiedzi zainteresowanych projektantów. Jeśli jednak na portalu znalazłeś już osoby, których twórczość szczególnie do Ciebie przemawia, możesz wysłać swoje zlecenie bezpośrednio do nich. Następnie zaczną do Ciebie spływać odpowiedzi od projektantów zainteresowanych wykonaniem Twojego projektu, które uwzględniają szkice realizacji, cenę oraz czas potrzebny na jej wykonanie. Kolejnym krokiem jest wybór oferty, która skradła Twoje serce, opłacenie zlecenia oraz przesłanie przedmiotu do odpowiedniego projektanta. Następny krok jest całkowicie po stronie projektanta - to właśnie wtedy dzieje się cała magia, a Twój stary mebel zyskuje nowe życie. Kiedy tylko termin wyznaczonej dostawy zacznie się zbliżać, otrzymasz maila mówiącego, że Twój odnowiony przedmiot właśnie do Ciebie zmierza.

Postaw na design eco! Odwiedź nasz sklep internetowy

Pimpit to nie tylko platforma dla projektantów, ale również sklep internetowy, w którym możesz kupić wyjątkowe i unikatowe meble oraz akcesoria stworzone przez najzdolniejszych polskich projektantów i rzemieślników. Warto podkreślić, że znaczna część naszych produktów jest wykonana z drewna, a spory odsetek naszych projektantów trudni się eko stolarką. W naszym asortymencie czekają na Ciebie m.in. stoły, biurka, fotele, pufy, sofy, krzesła, łóżka, lustra, szafy, unikatowe lampy oraz dodatki do wnętrz. Znajdziesz u nas również kosmetyki oraz różnorodne akcesoria. Ciekawym punktem oferty jest również biżuteria zero waste. Jesteś zainteresowany tematyką upcyclingu, odnawiania przedmiotów, DIY i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dawania przedmiotom drugiego życia? Odwiedź nas na wydarzeniu przerób-My, gdzie będziesz w stanie zobaczyć z bliska jak wygląda praca projektantów, rzemieślników oraz osób zajmujących się na co dzień rękodziełem. Oczywiście będziesz też w stanie kupić wspaniałe przedmioty, które tworzone są w duchu eko, handmade oraz zero waste.